دانستنیهای برنج

برنج بوجاری شده چیست ؟

برنج بوجاری شده چیست ؟

برنج بوجاری شده چیست ؟

حتما همه شما که این کلمه رو سرچ کردید به دنبال این هستید که بدونید برنج بوجاری شده چیست ؟ و بوجاری چه مرحله ایی از آماده ساختن برنج ایرانی است . حالا که سایت ما رو برای جواب سوالتون انتخاب کردید ما هم سعی میکنیم بهترین و کاملترین جواب رو به شما عزیزان  بدیم.

خود کلمه بوجاری یعنی جدا کردن هر گونه غله از خاک و پوشال و غلاف و…. که میتونه شامل حال گندم و جو و برنج و….. باشه که یک روش قدیمی داشت و هنوزم شاید باشه که با کشاورزان با کمک چنگک و بعد هم الک کردن این کار رو انجام میدادن , در مورد برنج طی مراحل برداشت و…. مسلما یک سری از دانه های برنج شکسته میشوند و تبدیل به لاشه یا برنج نیم دانه میشوند.

که برای داشتن برنج یک دست و بدون شکستگی می بایست این لاشه ها از برنج تفکیک بشن. روش سنتی با الک می باشد ,روش پیشرفته تر و صنعتی استفاده از دستگاه های بوجاری می باشد .

خب حالا میریم سراغ اینکه بهتون بیشتر توضیح بدیم که برنج بوجاری شده  چیه

برنج بوجاری شده چیست ؟

برنج بوجاری شده چیست ؟

ویژگی های برنج بوجاری شده 

برنج بوجاری شده یک دست  و تمیز می باشد یعنی برنجی که به اسم بوجاری شده تهیه میکنید که خب صد البته قیمت بالاتری دارد نباید حاوی برنج شکسته شده یا نیم دانه باشد و هم اینکه نیازی به پاک کردن ندارد.

برنج جینگاسر تمامی محصولات خود را با مدرن ترین دستگاه های بوجاری ( سورتینگ ) پاکسازی و تفکیک کرده و تمامی برنج های خرد و شکسته را از محصول جدا میکند و سپس آن را در سایزهای مختلف بسته بندی میکند تا به دست شما عزیزان برسد.

برای همین هم ما تمامی محصولات خود را به شرط یک دست بودن و پخت به فروش می رسانیم و ضمانت ما بازگشت کالا در صورت عدم ناخالصی و نارضایتی می باشد . اگر دوست دارید از قیمت برنج ایرانی بوجاری شده که توسط برنج جینگاسر بدون واسطه عرضه میشود خبر دار شوید میتونید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید که لینکش رو در پایین صفحه قرار گرفته

 

قیمت برنج ایرانی امروز

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.