دانستنی های برنج

برنج بوجاری شده چیست ؟

برنج بوجاری شده چیست ؟

برنج بوجاری شده چیست ؟

حتما همه شما که این کلمه رو سرچ کردید به دنبال این هستید که بدونید برنج بوجاری شده چیست ؟ و بوجاری چه مرحله ایی از آماده ساختن برنج ایرانی است . حالا که سایت ما رو برای جواب سوالتون انتخاب کردید ما هم سعی میکنیم بهترین و کاملترین جواب رو به شما عزیزان  بدیم.

خود کلمه بوجاری یعنی جدا کردن هر گونه غله از خاک و پوشال و غلاف و…. که میتونه شامل حال گندم و جو و برنج و….. باشه که یک روش قدیمی داشت و هنوزم شاید باشه که با کشاورزان با کمک چنگک و بعد هم الک کردن این کار رو انجام میدادن , در مورد برنج طی مراحل برداشت و…. مسلما یک سری از دانه های برنج شکسته میشوند و تبدیل به لاشه یا برنج نیم دانه میشوند.

که برای داشتن برنج یک دست و بدون شکستگی می بایست این لاشه ها از برنج تفکیک بشن. روش سنتی با الک می باشد ,روش پیشرفته تر و صنعتی استفاده از دستگاه های بوجاری می باشد .

خب حالا میریم سراغ اینکه بهتون بیشتر توضیح بدیم که برنج بوجاری شده  چیه

برنج بوجاری شده چیست ؟

برنج بوجاری شده چیست ؟

ویژگی های برنج بوجاری شده 

برنج بوجاری شده یک دست  و تمیز می باشد یعنی برنجی که به اسم بوجاری شده تهیه میکنید که خب صد البته قیمت بالاتری دارد نباید حاوی برنج شکسته شده یا نیم دانه باشد و هم اینکه نیازی به پاک کردن ندارد.

برنج جینگاسر تمامی محصولات خود را با مدرن ترین دستگاه های بوجاری ( سورتینگ ) پاکسازی و تفکیک کرده و تمامی برنج های خرد و شکسته را از محصول جدا میکند و سپس آن را در سایزهای مختلف بسته بندی میکند تا به دست شما عزیزان برسد.

برای همین هم ما تمامی محصولات خود را به شرط یک دست بودن و پخت به فروش می رسانیم و ضمانت ما بازگشت کالا در صورت عدم ناخالصی و نارضایتی می باشد . اگر دوست دارید از قیمت برنج ایرانی بوجاری شده که توسط برنج جینگاسر بدون واسطه عرضه میشود خبر دار شوید میتونید به بخش چت آنلاین واتساپ متصل شوید و درمورد قیمت تا نحوه ارسال و ضمانت بازگشت و… را کامل جویا و مطلع شوید.

ویدیو بوجاری کردن برنج ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *