اخبار و مقالات

برنج عمده از کجا بخرم ?

برنج عمده از کجا بخرم ?

برنج عمده از کجا بخرم ? اگر برای شما هم سوال که از کجا میتوانیدبرنج را به صورت عمده تهیه کنید که هم با کیفیت و خالص باشد هم واقعا به قیمت عمده فروخته شود, برنج جینگاسر تمامی فاکتورهای لازم را برای اطمینان خاطر شما از خرید عمده برنج دارا می باشد.شما با کلیک بر روی دکمه زیر و هدایت به برگه مربوطه میتوانید اطلاعات کافی را در مورد خرید برنج ایرانی به شکل عمده در اختیار داشته باشید و در صورت داشتن هر سوالی با شماره تماس هر کدام از شعبات که تمایل دارید تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

آیا فروش برنج به صورت عمده مختص تهران است ؟

خیر, شعبه اصلی برنج جینگاسر در محمود آباد می باشد که پخش و توزیه کلیه برنج های شعبات و ارسالهای غیر از تهران و سیرجان همگی مستقیم از محمود آباد می باشد و ما هیچ محدودیت مکانی برای فروش و ارسال برنج نداریم شما در هر کجای ایران که باشید فقط با یک تماس میتوانید ثبت سفارش خود را انجام دهید و آن را درشهر خود تحویل بگیرید.

منابع خرید برنج عمده

  • بازارهای عمده: بازارهای عمده، یکی از منابع اصلی برای خرید برنج در حجم بالا هستند. در این بازارها، انواع مختلف برنج به صورت عمده عرضه می‌شوند و اغلب به قیمت‌های مناسب‌تری در مقایسه با فروش تجزیه‌ای موجود هستند.شعبات مختلف برنج جینگاسر در تهران این امکان را برای شما فراهم کردن که از مراجعه به بازار برنج فروشان تهران بی نیاز شده و خرید خود را به قیمت بازار به صورت عمده و با قیمت کشاورز از نزدیک ترین شعبه به محل زندگی یا کار خود تهیه بفرمایید.

  • تولیدکنندگان معتبر: ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان برنج، یک راه حسن برای خرید عمده است. این امر به شما امکان می‌دهد تا برنج با کیفیت و مستقیم از منبع تهیه کنید. برنج جینگاسر یکی از تولید کنندگان معتبر برنج ایرانی می باشد که تمامی مراحل کاشت و برداشت دانه بندی بوجاری کردن و بسته بندی برنج را تا انتقال به فروشگاه و رساندن برنج به دست شما کاملا توسط خود مجموعه و تحت نظر انجام میدهد تا شما یک محصول با کیفیت و یک دست بدون ناخالصی را با قیمت مناسب و بدون دخالت واسطه مستقیم از کشاورزان شما به صورت عمده تهیه نمایید.

لیست عمده فروشان برنج تهران

شعبات برنج جینگاسر در تهران خود به تنهایی لیستی از عمده فروشان برنج تهران می باشد که نیاز شما را از پیدا کردن عمده فروشی های مختلف بی نیاز خواهد کرد.برنج جینگاسر با داشتن ۸ شعبه فعال در سراسر کشور که ۶ شعبه آن فقط در شهر تهران می باشد توانسته پوشش خوبی را برای خرید آسان و در دسترس یک برنج اصیل ,یک دست و بدون هر گونه ناخالصی و به شرط بازگشت برای تهرانی های عزیز فراهم نماید.

شعبه ۱

محمودآباد کنار گذر غربی (بسمت نور) حدفاصل میدان شهید کاظمی و گلزار شهدای گمنام
پلاک 35
01144739503 - ۰۹۱۱۳۲۲۰۱۲۸

شعبه ۲

تهران- میدان رسالت ابتدای خیابان سمنگان
پلاک ۴۸۱
۷۷۲۷۷۱۱۳ - ۰۹۱۲۳۷۵۹۴۳۹

شعبه ۳

تهران-پاسداران میدان اختیاریه -خیابان شهید لطیفی
پلاک ۱۵
۲۲۵۹۲۸۸۷ - ۰۹۱۹۴۰۴۲۴۷۴

شعبه ۴

تهران-میدان نبوت تقاطع مدائن و خاموشی
پلاک ۳۱۰
۷۷۸۰۳۲۹۷ - ۰۹۱۹۴۰۴۲۴۷۴

شعبه ۵

تهران-اشرفی اصفهانی ابتدای جلال آل احمد نبش شایق
پلاک ۲۰
۰۹۱۲۳۷۵۹۴۳۹ - ۴۴۲۳۳۸۳۶

شعبه ۶

سیرجان چهارراه اشکزری خیابان امام خمینی
پلاک ۲۶۹
۰۹۱۳۳۷۸۴۲۵۹ - ۰۳۴۴۲۲۶۱۷۰۰

شعبه۷

تهران- نبرد , چهارراه ائمه اطهار
پلاک383
33168378 - ۰۹۱۲4488535

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *