اخبار و مقالات

گرانترین برنج ایرانی

گرانترین برنج ایرانی

گرانترین برنج ایرانی

خب مطمئنا برای همه شما سوال هست که گرانترین برنج ایرانی کدومه ؟ کیلو چنده و کجا میشه خرید ؟و.... با ما تا انتها این مقاله همراه باشید .شاید بشه گفت قیمت برنج ایرانی رو علاوه بر کیفیت میزان برداشت اون محصول تعیین میکنه,یعنی محصولاتی که کمتر کشت میشوند,قیمت بالاتری دارند.

 

بهترین برنج ایرانی

خب حالا میخوایم بهترین برنج ایرانی یا بهتره بگم یکی از برنجهای ایرانی عالی را بهتون معرفی کنیم, همونطور که میدونید در مناطق مختلف استان مازندران و گیلان انواع برنج کشت میشود بعضی وقتها یک نوع برنج فقط در یک منطقه خاص کشت میشود به همین علت نمیتوان مقدار زیادی از اون را محصول داشت و تنها دلیل بالابودن قیمت اون میتونه همین باشه نه کیفیت خاص اون ولی  برنج برداشت دوم  را میتوان هم به عنوان بهترین برنج ایرانی معرفی کرد هم جزو گرانترین برنج ایرانی محسوب میشه چون علاوه بر کیفیت بسیار بالا در پخت و طعم, میزان برداشت کمتری نیز دارد.

انواع برنج ایرانی و قیمت آنها

برای دیدن انواع برنج ایرانی و قیمت آنها ( تمامی برنج های موجود در لیست در تمامی شعبات ما موجود می باشند) به مقاله زیر مراجعه بفرمایید.در این مقاله لیست کامل و به روز انواع برنج ایرانی را به همراه قیمت های لحظه ایی خواهید دید.

⇐ ⇐    قیمت برنج ایرانی امروز 

برنج ایرانی گران بخریم یا نخریم ؟

حالا میتونیم این نتیجه رو بگیریم که قیمت بالای یک برنج صد در صد به خاطر بی رقیب بودن اون از نظر کیفیت نیست برنج های ایرانی پر محصولی هستند که با قیمت مناسب تری کیفیت پخت قابل قبولی رو به شما خواهند داد.بنابراین شما هیچ وقت بنای کیفیت یک برنج ایرانی خوب را قیمت بالای آن قرار ندهید,چون همانطور که گفتیم در خیلی از موارد مقدار برداشت کم یک محصول قیمت آن را بالا خواهد برد, گاها هم دیده میشود که متاسفانه بعضی از برندها با گذاشتن یک قیمت بالا و خارج از عرف سعی در القای خاص بودن محصول خودشون در ذهن خریدار دارند.

مزایای خرید برنج ایرانی گران

اگر واقعا برنجی بنا بر کیفیت بالا در پخت و طعم دارای قیمت گرانتری هست,خرید آن میتواند به نفع شما باشد. برای مثال این نوع برنج در موقعه پخت  ری بیشتری نسبت به سایر برنج ها دارند و در نتیجه شما مقدار برنج کمتری رو استفاده خواهید کرد. و خواهید دید که برای مثال اگر 10کیلو از یک برنج معمولی رو در مدت یکماه استفاده میکنید.این برنج را در یک ماه و نیم مصرف خواهید کرد.

یک مثال بهتر : اگر شما برنج سرگل آستانه اشرفیه یا برداشت دوم ما رو تهیه بفرمایید 10کیلو رو در یکماه و نیم تمام خواهید کرد. بنابراین گاهی خرید برنج گرانتر به ضرر شما نخواهد بود بلکه شما در میز غذای خود همیشه یک برنج مجلسی و خوشپخت خواهید داشت. البته ناگفته نماند که تبحر در پخت برنج ایرانی هم روی کیفیت برنج سر سفره شما تاثیر زیادی دارد.

نتیجه گیری :

در نهایت توصیه ما به شما به عنوان مجموعه ایی که سالهای طولانی در زمینه خرید و فروش برنج ایرانی فعالیت داشته این است که فکر نکنید قیمت برنج هر چه بالاتر باشد لوزما کیفیت بالاتری هم خواهد داشت. گرانترین برنج ایرانی در اصل وجود ندارد و عوامل زیادی در تعیین قیمت محصول هر منطقه نقش دارد

 

2 دیدگاه در “گرانترین برنج ایرانی

  1. علی اکبر گنجوی گفت:

    گرانترین برنج ایرانی شما کدومه ؟

  2. برنج ایرانی گفت:

    برنج برداشت دوم ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.