برنج فروشی مازندران

اگر به دنبال یکی ار بهترین برنج فروشی های مازندران(محمود آباد) میگردید, ما به شما برنج جینگاسر ( شعبه محمود آباد) را معرفی میکنیم.امکان خرید برنج ایرانی هم به صورت حضوری و مراجعه به شعبه, هم به صورت خرید آنلاین برنج از سایت میسر می باشد.

جینگاسر یکی از بهترین برنج فروشی های مازندران می باشد که تمامی محصولات خود را به شرط یک دست بودن و عدم ناخالصی به شما عزیزان عرضه میکند.در صورت نارضایتی برنج شما پس گرفته میشود,در ضمن در صورت خرید آنلاین شما از سایت ارسال خرید رایگان به درب منزل شما صورت میگیرد.

خرید برنج مازندران

شما میتوانید با مراجعه حضوری به شعبه محمود آباد جینگاسر از نزدیک با انواع برنج ایرانی موجود آشنا شده وحتی نمونه مورد نیاز را تهیه کرده تا بتوانید مطمئن تر خرید خود را انجام دهید.

تمامی محصولات ما دارای کد اختصای می باشند تا خرید شما مطابق با نمونه برده شده باشد. در ضمن با مراجعه حضوری امکان خرید برنج زیر 10 کیلو گرم را هم خواهید داشت.

خرید آنلاین برنج از سایت

اگر خرید آنلاین برنج از سایت جینگاسر را انتخاب کردید در مرحله اول به شما قول یک خرید مطمئن و معتبر را خواهیم داد, سایت جینگاسر دارای نماد اعتماد الکترونیک و درگاه پرداخت بانکی می باشد.

در مرحله دوم میتوانید از آپشن ارسال رایگان به شرط خرید اینترنتی هم استفاده کنید.و باز هم شرایط پس گرفتن در صورت عدم رضایت رو هم داشته باشید.

آدرس برنج فروشی مازندران

محمودآباد کنار گذر غربی (بسمت نور) حدفاصل میدان شهید کاظمی و گلزار شهدای گمنام

شماره تماس :

۰۱۱-۴۴۷۳۹۵۰۳

 ۰۹۱۱۳۲۲۰۱۲۸

گالری عکس شعبه مازندران برنج جینگاسر