برنج فروشی غرب تهران

اگر به دنبال یکی ار بهترین برنج فروشی های غرب تهران میگردید, ما به شما برنج جینگاسر را معرفی میکنیم.امکان خرید برنج ایرانی هم به صورت حضوری و مراجعه به شعبه, هم به صورت خرید آنلاین برنج از سایت میسر می باشد.

جینگاسر با دو شعبه فعال در منطقه غرب تهران تمامی محصولات خود را به شرط یک دست بودن و عدم ناخالصی به شما عزیزان عرضه میکند.در صورت نارضایتی برنج شما پس گرفته میشود,در ضمن در صورت خرید آنلاین شما از سایت ارسال خرید رایگان به درب منزل شما صورت میگیرد.

خرید برنج غرب تهران

شما میتوانید با مراجعه حضوری به شعبه غرب جینگاسر ( شعبه فروش برنج اشرفی اصفهانی و شعبه فروش برنج در جیحون ) از نزدیک با انواع برنج ایرانی موجود آشنا شده وحتی نمونه مورد نیاز را تهیه کرده تا بتوانید مطمئن تر خرید خود را انجام دهید.

تمامی محصولات ما دارای کد اختصاصی می باشند تا خرید شما مطابق با نمونه برده شده باشد. در ضمن با مراجعه حضوری امکان خرید برنج زیر 10 کیلو گرم را هم خواهید داشت.

خرید آنلاین برنج از سایت

اگر خرید آنلاین برنج از سایت جینگاسر را انتخاب کردید در مرحله اول به شما قول یک خرید مطمئن و معتبر را خواهیم داد, سایت جینگاسر دارای نماد اعتماد الکترونیک و درگاه پرداخت بانکی می باشد.

در مرحله دوم میتوانید از آپشن ارسال رایگان به شرط خرید اینترنتی هم استفاده کنید.و باز هم شرایط پس گرفتن در صورت عدم رضایت رو هم داشته باشید.

ضمن اینکه خرید خودتون را در حالی انجام میدید که در منزل هستید و نیازی به طی مسافت برای رسیدن به مغازه را ندارید.

آدرس برنج فروشی شمال غرب تهران

تهران-اشرفی اصفهانی ابتدای جلال آل احمد نبش شایق – پلاک ۲۰

شماره تماس :

۰۲۱۴۴۲۳۳۸۳۶
۰۹۱۲۳۷۵۹۴۳۹

آدرس برنج فروشی غرب تهران

تهران – خیابان دامپزشکی , بعد از جیحون , پلاک۴۹۹

شماره تماس :

۰۲۱٦٦٠٩١٣٠٤

۰۹۱۲۳۷۵۹۴۳۹

۰۹۱۲۵۱۰۴۵۳۱

گالری عکس شعبه اشرفی اصفهانی

گالری عکس شعبه جیحون