برنج فروشی شرق تهران

اگر به دنبال یکی از بهترین برنج فروشی های شرق تهران میگردید, ما به شما برنج جینگاسر ( شعبه شرق تهران ) را معرفی میکنیم.امکان خرید برنج ایرانی هم به صورت حضوری و مراجعه به شعبه, هم به صورت خرید آنلاین برنج از سایت میسر می باشد.

جینگاسر با دوشعبه فعال در شرق تهران یکی از بهترین برنج فروشی  می باشد که تمامی محصولات خود را به شرط یک دست بودن و عدم ناخالصی به شما عزیزان عرضه میکند.در صورت نارضایتی برنج شما پس گرفته میشود,در ضمن در صورت خرید آنلاین شما از سایت ارسال خرید رایگان به درب منزل شما صورت میگیرد.

خرید برنج شرق تهران

شما میتوانید با مراجعه حضوری به شعبات شرق  تهران جینگاسر از نزدیک با انواع برنج ایرانی موجود آشنا شده وحتی نمونه مورد نیاز را تهیه کرده تا بتوانید مطمئن تر خرید خود را انجام دهید.

تمامی محصولات ما دارای کد اختصای می باشند تا خرید شما مطابق با نمونه برده شده باشد. در ضمن با مراجعه حضوری امکان خرید برنج زیر 10 کیلو گرم را هم خواهید داشت.

خرید آنلاین برنج از سایت

اگر خرید آنلاین برنج از سایت جینگاسر را انتخاب کردید در مرحله اول به شما قول یک خرید مطمئن و معتبر را خواهیم داد, سایت جینگاسر دارای نماد اعتماد الکترونیک و درگاه پرداخت بانکی می باشد.

در مرحله دوم میتوانید از آپشن ارسال رایگان به شرط خرید اینترنتی هم استفاده کنید.و باز هم شرایط پس گرفتن در صورت عدم رضایت رو هم داشته باشید.

آدرس برنج فروشی شرق تهران

تهران- میدان رسالت ابتدای خیابان سمنگان پلاک ۴۸۱ 

شماره تماس :

۷۷۲۷۷۱۱۳-۷۷۲۱۱۳۸۶ ۰۹۱۲۳۷۵۹۴۳۹

گالری عکس شعبه شرق تهران(میدان رسالت ) برنج جینگاسر

شعبه دوم ما در شرق تهران

تهران-میدان نبوت تقاطع مدائن و خاموشی پلاک ۳۱۰ شماره

شماره تماس :

۷۷۸۰۳۲۹۷ ۰۹۱۹۴۰۴۲۴۷۴